Zaposlenje

Aktuelni poslovi

Zbog povećanog obima poslovanja Schwing Stetter d.o.o. Smederevo traži radnike za navedena radna mesta.

Vašu biografiju možete poslati putem elektronske pošte na adresu jobs@schwingstetter.rs

Telefon za dodatna pitanja 026 415 03 27

RADNO MESTO: MENADŽER NABAVKE

Profil kandidata:

  • Dinamičan,vredan,odgovoran
  • Komunikativan i kooperativan
  • Dobre pregovaračke sposobnosti
  • Veština dobrog planiranja i organizovanja
  • Usmerenost ka rezultatima

Opis posla:

  • Organizacija i rukovođenje radom službe
  • Praćenje stanja zaliha i planiranje nabavke
  • Nabavka robe po definisanim standardima na osnovu zahteva drugih sektora u zavisnosti od planiranih i ugovorenih poslova
  • Vođenje evidencije o porudžbinama,praćenje rokova isporuke robe,planiranje i smanjenje troškova
  • Praćenje i analiza tržišta u cilju pronalaženja najpovoljnijih dobavljača
  • Praćenje i analiza promena cena na tržištu materijala i robe i predlaganje njihove blagovremene korekcije
  • Ocenjivanje odabranih dobavljača i ažuriranje baze istih
  • Vođenje pregovora o uslovima nabavke uzimajući u obzir cenu,rok isporuke i uslove plaćanja
  • Sagledavanje najpovoljnijih uslova kupovine robe
  • Kreiranje plana nabavke ( nedeljni,mesečni,kvartalni ), na osnovu predviđenih i ugovorenih poslova
  • Učestvovanje u kreiranju i realizaciji ugovora i zahteva za nabavku
  • Koordinacija sa službom finansija, računovodstva,magacinom i kontrolom
  • Izveštavanje
  • Praćenje, primenjivanje i kontrola primene propisa iz oblasti prometa roba i usluga i davanje uputstava
  • Saradnja sa domaćim i stranim poslovnim partnerima

  Zahtevi:

  • VI / VII stepen stručne spreme ekonomskih ili tehničkih nauka
  • Radno iskustvo od najmanje 3 godine u sektoru nabavke u firmi metaloprerađivačke grane industrije
  • Dobro poznavanje engleskog ili nemačkog jezika za samostalnu govornu i pisanu komunikaciju sa kolegama iz grupacije u Austriji i Nemačkoj
  • Odlično znanje rada na računaru – MS Office paket ( napredni nivo Excel-a) i SAP

RADNO MESTO: ZAVARIVAČ MIG / MAG

Zahtevi:

  • Srednja stručna sprema – zavarivač ili završen kurs za zavarivanje MIG/MAG postupkom, poželjno radno iskustvo
  • Čitanje mašinskih tehničkih crteža
  • Osnovno poznavanje mašinskih materijala
  • Osnovno poznavanje tehnologije zavarivanja i podešavanja parametara zavarivanja

Uslovi rada:

  • Rad u dve smene, 5 dana u nedelji u novoizgrađenom proizvodnom pogonu
  • Vrsta radnog odnosa : puno radno vreme

Dužnosti:

  • Zavarivanje sklopova čeličnih konstrukcija iz pozicija limova, cevi i profila MIG/MAG postupkom

RADNO MESTO: BRAVAR

Zahtevi:

  • Srednja stručna sprema metalske struke, poželjno radno iskustvo
  • Vladanje osnovnim veštinama privarivanja MIG/MAG postupkom
  • Vladanje tehnikom merenja metrom, bravarskim uglomerom

Dužnosti:

  • Sklapanje “heftanjem” varenih sklopova čeličnih konstrukcija iz pozicija limova, cevi i profila u alatima pozicionerima

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Napomena: slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije, u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka ličnosti.

Top